Fatma Marmara(Dursun) – Alanları: Resim – Fotoğraf- Yazı

POP Müziği Topluluğu’nun konserine seyircide coşkuyla eşlik etti.

Bolu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi “POP Müziği Topluluğu’nun” konserine sanatseverlerde eşlik etti.

Şef Özge Erk yönetiminde 19 kişiden oluşan Pop Müziği Topluluğu,  11 Nisan Çarşamba günü Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konser salonunda saat: 19.30 başlayan POP Müziği Konserlerinde, 28 parçayı seslendirdiler.

Konsere Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Kenan Öztürk, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Bolu Belediyesi Bolu Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Müdürü Tahsin Arslan, müdür yardımcıları ve sanatseverler katıldı.

Konser arasında Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu Şef Özge Erk ve sanatçılara çiçek takdim etti ve hatıra fotoğrafları çekildi.

Bolu Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi, bünyesinde 4 aydır sürdükleri çalışmayı yöneterek ekibi halkın coşkuyla izlediği konsere taşıyan Şef Özge Erk konser sonrası açıklamasında: “Unutulmaz bir akşam oldu. Hem bizim, hem de konsere gelen seyircilerimiz için. Ben buradan topluluğum ve kendi adıma, bizleri destekleyen tüm yöneticilerime ve müdürlerime çok teşekkür ediyorum.  Daha nice güzel konserlerde, nicelerine en güzel yerlerde ve performanslarla birlikte olmamızı diliyorum. 4 aylık çalışma zamanımız oldu. Özveri, sağduyu, her daim topluluğumuzun en anlamlı kılan yönleriydi. Topluluğumuzda her birbiri ayrı ayrı yetenekli, müziğe ayrı bir gönül vermiş bireyler bulunuyor. Bu akşam bizleri de yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Emeğimize ayağınıza sağlık esenlikler dilerim.”diye belirtti.

http://sultanmagazine.com/ozge-erk-yonetiminde-pop-muzigi-konseri-yapildi/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: